Múdrejší ustúpi - preto ma hlúposť taký veľký priestor.

Autor: Monika Albertiová | 19.3.2012 o 17:57 | Karma článku: 9,62 | Prečítané:  665x

Vypustite psov, povedal víťaz volieb a hodil opozícii prvú povolebnú korisť - podpredsednícku stoličku v parlamente. A ako obyčajný človek sľúbil, nedá sa predsa kúpiť suchým rožkom, keď má pred sebou chutnú mastnú kosť, začal vrčať a brechať.

Darmožráč, chrapúň a idiot vraj do slovníka poslanca nepatria, ale zdá sa, že nová "politická kultúra", už prichádza zaradením do vzájomnej komunikácie práve týchto slov. To je zrejme veľa aj na Bélu, ktorý sa snaží zachovávať svoju povesť seriózneho politika. "Používa klamstvo ako pracovnú metódu", tvrdí o Igorovi, ale zabúda, že túto metódu používajú politici odjakživa na celom svete... Musím sa usmievať, ako im dvíha tento „nepolitik" tlak.  Keďže máme úprimnú snahu o spoluprácu opozičných strán, ustupujeme od zverejnenia nášho kandidáta na post podpredsedu," uviedol Matovič a teraz čaká na potlesk.  Ľudia mu túto hru zhltli aj s navijákom.  Čakala som, že sa pravica pokúsi zažehnať krízu,  a jej ozdravenie nastane jej odchodom do opozície, no predstava lukratívnych postov im stále zatemňuje mozog. Róbert sa môže (právom) spokojne usmievať, veď kde sa dvaja bijú a  iní končia, on začína. Priala by som si, aby sa konečne prestali politici biť o korytá, a začali konečne niečo robiť.

Slovensko je na pokraji priepasti a mnoho ľudí na konci s dychom.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Politológ: Dnes je symbolom strednej Európy plot

Havlíček a ďalší cestovali do Ruska a konštatovali, že Rusi sú síce naši slovanskí bratia, jazyk je podobný, ale režim je úplne iný.

TECH

Ako vznikli čísla? Počítať nám pomáha nula

Keď začali mať ľudia viac vecí na počítanie, už im nestačili čiarky na stenách.

EKONOMIKA

Daň z nehnuteľností narástla. Kde ľudia platia najviac?

V Novom Meste nad Váhom zaplatia ľudia až o 330 percent viac.


Už ste čítali?