Vyčistite konečne tento Augliášov chliev.

Autor: Monika Albertiová | 25.5.2012 o 18:59 | Karma článku: 6,02 | Prečítané:  471x

A je to tu. Rozširuje sa nám naša ZOO. Ďalšie zaujímavé zvieratko je na obzore. Nie je to síce nejaká exotika, žiadna gorila ani sasanka, ale obyčajný kocúr.

 

Materiál „Kocúr" neznámi autori zverejnili  v čase, keď sa verejne hovorí o tom, že Daniel Lipšic plánuje založiť nový politický subjekt. Pod názvom: Súhrn poznatkov k podozreniu z páchania trestnej činnosti ekonomického charakteru funkcionármi MV SR je v texte na niekoľkých stranách popis okolností obstarávania odpočúvacieho zariadenia pre SIS a políciu z čias ministrovania Daniela Lipšica. Lipšic povedal, že táto spravodajská hra je tak na štyri mínus. A sú tam samé nezmysly.  Pri spise Gorila si bol absolútne istý, o pravosti tohto spisu, toto považuje za pamflet... Urobme si na to každý vlastný názor.

Mnohí tu kradnú ako straky, prehadzujú milióny a miliardy z jedného vrecka do druhého, vedomí si svojou beztrestnosťou a nepostihnuteľnosťou. V pohode si hrajú svoje "Monopoly" na učet nás všetkých a ignorantsky sa nám vysmievajú. A teraz možno potrebujú odpútať pozornosť. Keď sa potrebuje odpútať pozornosť, obetuje sa volavka. Tak sa pýtam, či sa „kocúr" nemá stať iba volavkou? Pochytajú len nejaké malé  rybičky v akvárku a veľké ryby, alebo veľryby si budú plávať ďalej... a naša ZOO sa bude rozmnožovať stále viac.

Cítite to? V tejto republike medzi gorilami, sasankami a inými zvieratkami to smrdí, a tento zápach sa šíri každým smerom...

Kto konečne vyčistí tento Augliášov chliev?

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Miliardy ľudí čoskoro zažijú nevídanú klímu

Klimatická zmena prebieha nad zemou rýchlejšie ako nad oceánmi. Takmer polovica dnes žijúcich ľudí zažije podnebie aké nepoznáme


Už ste čítali?